Kategorie

Producenci

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Lista produktów producenta: Max

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 6.60 PLN

  Fluorocarbon - Rewelacyjny japoński materiał wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Idealny na przypony karpiowe i spiningowe.

  6.60 PLN
  W magazynie
 • 12.11 PLN

  Plecionki wykonane z superwytrzymałego oryginalnego włókna kevlarowego firmy DuPont. Przeznaczone są do samodzielnego wiązania przyponów karpiowych oraz spinningowych. Pojedyncze włókno kevlarowe jest pięciokrotnie odporniejsze na zerwanie niż porównywalne włókno Dyneema. Siedmiokrotnie gęstszy sposób splecenia...

  12.11 PLN
  W magazynie
 • 4.11 PLN

  Rewelacyjny japoński materiał przyponowy wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Zbrojone rewelacyjnymi krętlikami i agrafkami firmy OVERTON. Specjalny unikalny system zaciskania połączony z trzykrotnym przewlekaniem przez rurki.

  4.11 PLN
  W magazynie
 • 9.85 PLN

  Aramid Line to nowoczesny materiał przyponowy łączący w sobie siłę i miękkość. Jest wyjątkowym połączeniem polietylenu o wysokiej masie cząsteczkowej z włóknem ze stali nierdzewnej w kombinacji, która gwarantuje optymalne wykorzystanie najlepszych cech obydwu tych materiałów. Szczegóły - wyświetl.

  9.85 PLN
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów