Katalog

Morskie i sumowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Morskie i sumowe

Łowienie sumów oraz ryb morskich m.in. dorszy, tuńczyków wymaga użycia odpowiedniego sprzętu. Bez wątpienia najważniejsza jest wędka. W ofercie naszego sklepu internetowego pojawia się tylko najlepszy i profesjonalny sprzęt wyprodukowany przez renomowane firmy. Wszystkie produkty są nadzwyczaj wytrzymałe, a ich długość sięga od 2,1...

Łowienie sumów oraz ryb morskich m.in. dorszy, tuńczyków wymaga użycia odpowiedniego sprzętu. Bez wątpienia najważniejsza jest wędka. W ofercie naszego sklepu internetowego pojawia się tylko najlepszy i profesjonalny sprzęt wyprodukowany przez renomowane firmy. Wszystkie produkty są nadzwyczaj wytrzymałe, a ich długość sięga od 2,10 do 3 m. Jeśli zaś chodzi o ciężar wyrzutu to waha się między 150-550 g. Dysponujemy wędziskami Jaxon, Dragon, Carson oraz Konger, którzy należą do czołowych producentów wyposażenia wędkarskiego.

Wypada podkreślić, że oferowane przez nas produkty zostały zrobione z elastycznych, ale i bardzo trwałych materiałów takich jak włókna szklane i żywica epoksydowa, które wytrzymują spore przeciążenia. Są lekkie, więc pozwalają na długie połowy i zapewniają podczas nich ogromną wygodę. Ich ogromnym atutem jest niezwykle nowatorski wygląd, który idzie w parze z wysoką funkcjonalnością. Można na nie zakładać zarówno mniejsze, jak i większe wobblery. Wędki są tak skonstruowane, że łowienie z łodzi jest bardzo łatwe i przyjemne. W naszym asortymencie pojawiają się produkty w dużej rozpiętości cenowej, dzięki czemu każdy można wybrać te, które spełniają wszystkie jego preferencje.

Więcej

Morskie i sumowe Jest 170 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 170 elementów