Plecionki

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Plecionki

Plecionki to produkty, które pojawiły się w sprzedaży kilka lat temu, a aktualnie cieszą się równie dużym powodzeniem co żyłki wędkarskie. Mają dwojakie zastosowanie. Wykorzystuje się je do wykonywania przyponów bądź używa jako linki główne m.in. w spinningu lub metodach karpiowej oraz gruntowej. Ze swej strony oferuj...

Plecionki to produkty, które pojawiły się w sprzedaży kilka lat temu, a aktualnie cieszą się równie dużym powodzeniem co żyłki wędkarskie. Mają dwojakie zastosowanie. Wykorzystuje się je do wykonywania przyponów bądź używa jako linki główne m.in. w spinningu lub metodach karpiowej oraz gruntowej. Ze swej strony oferujemy Państwu ogromny wybór plecionek wędkarskich w różnych kolorach. Mają one przeróżne średnice i długości. Wszystkie są bardzo mocne i cechują się ogromną wytrzymałością. Wykonano je z doskonałej jakości materiałów, które zapewniają im odporność na odkształcenia, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że posiadają świetne parametry techniczne, a proporcje między średnicą a udźwigiem są na tyle optymalne, że są one w stanie znieść kilkukilogramowe obciążenia. Co więcej, wszystkie są wodoodporne, a więc w ich sploty nie wsiąka woda, która mogłaby je niepotrzebnie obciążyć. U nas kupią Państwo zarówno plecionkę wędkarską o dużej elastyczności, jak i taką, która nie będzie rozciągliwa.

Oferujemy produkty dobrze znanych firm, takich jak Cormoran, Dragon, Jaxon, Konger, Mistrall, Owner i Traper. Wszystkie są świetnej jakości i pozwalają na wykonanie dalekich oraz precyzyjnych rzutów. Poza tym nie plączą się podczas rzutów i zwijania oraz zapewniają bezpieczny i szybki hol ryby do brzegu. Występują w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Więcej

Plecionki Jest 114 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów