Zanęty, komponenty i dodatki zanętowe

Producenci

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Stil, Zanęta Professionell Futter, różne rodzaje Zobacz większe

Stil, Zanęta Professionell Futter, różne rodzaje

Nowy produkt

To zanęty z najwyższej półki, przeznaczone dla wędkarzy najbardziej wymagających.
Są przystosowane do łowisk trudnych, poddanych dużej presji wędkarskiej; pomyślane na zawody i okresy słabego żerowania ryb. Wabią je natychmiast i prowokują do brania.

Więcej szczegółów

6.85 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  • Dla wędkarzy, którzy mają ograniczony czas na łowienie (do kilku godzin)
    i oczekują szybkiej reakcji ryb.
  • Ale też dla wyspecjalizowanych karpiarzy, którzy na oczekiwanie na kapitalne okazy karpi, leszczy czy sumów mogą poświęcić choćby kilkanaście godzin,
    a nawet dni.

Wysokobiałkowe (do 67% protein) granulaty Stil atrakcyjnością przewyższają kulki proteinowe. Otworek w granulce, średnicy 15 lub 20 mm, pozwala ją zamocować na przyponie włosowym. Nie są atrakcyjne dla uciążliwej drobnicy, tak się niejednokrotnie uprzykrzającej wędkarzom nastawionym na większą zdobycz.

Dostępne rodzaje zanęty:

Raubfische 1kg
Komponowali ją angielscy specjaliści łowiący szczupaki. Jej składniki (krew, mączka rybna, śruty nasion oleistych) pobudzają wszelkie drapieżniki

i skłaniają je do atakowania różnych przynęt. W naszych warunkach, po drobnej modyfikacji, okazała się rewelacyjna zimą na płocie, leszcze, okonie,
przy łowieniu podlodowym na mormyszkę z ochotką. W pozostałym okresie po dodaniu granulatu jest wręcz zabójcza na duże karpie, leszcze, węgorze i sumy. Szczególnie polecana przy łowieniu stacjonarnym.

Aal Futter 0,5kg
(Średnica granulek 9–13 mm) To zanęta typowo węgorzowa, ale wabi też inne drapieżniki. Na miejsce łowienia najlepiej ją dostarczać przy użyciu procy. Można ją też domieszać do kul zanętowych. Stanowi wtedy odpowiednik zanęty przynętowej.

Karpfen&Aal 0,75kg
Węgorzowo-karpiowy Karpfen & Aal (15 mm) niezwykle skutecznie wabi karpie, węgorze, sumy i miętusy. Rewelacyjne wyniki daje także przy łowieniu bardzo dużych karpi i leszczy. Nie ustępuje pod tym względem kulkom proteinowym; może je zastąpić.


30 Inne produkty w tej samej kategorii: