Matchowe i spławikowe

Producenci

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Dragon, Żyłka Millenium O2 protect, leszcz, jasnobrązowa Zobacz większe

Dragon, Żyłka Millenium Leszcz

Nowy produkt

Dzięki specjalnym, hermetycznym opakowaniom, kolejna, czwarta już generacja żyłek Millenium to jak zwykle produkty najwyższej jakości, zawsze pewne i niezawodne, zawsze świeże.Dzięki innowacyjnym technologiom możemy zaoferować żyłki o zwiększonej wytrzymałości liniowej i na węźle, odporne na ścieranie i zanieczyszczenia.

Więcej szczegółów

9.25 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jako pierwsze na polskim rynku, wszystkie żyłki Dragon Millenium są sprzedawane w opakowaniu próżniowym, zabezpieczającym żyłkę w 100% przed procesami starzenia. Opakowanie z folii, nie dopuszczając do żyłki tlenu atmosferycznego i promieniowania ultrafioletowego, skutecznie chroni je przed utlenianiem i fragmentacją łańcuchów węglowych polimeru. Dzięki temu nasze żyłki można przechowywać bez utraty jakości przez bardzo długi okres.

Leszcz:

Żyłka o ograniczonej rozciągliwości, przeznaczona do połowu ryb spokojnego żeru. Wytrzymała i długowieczna, nawet przy stosunkowo niewielkich średnicach (bardziej podatnych na procesy starzenia) jej parametry nie pogorszają się w trakcie dłuższej eksploatacji. Na tle piasku lub w lekko zmąconej wodzie staje się niewidoczna. Kolor jasnobrązowy.

średnica [mm]wytrzym. [kg] dł. [m]
0.183.80200
0.204.90175
0.225.80150
0.256.90150

24 Inne produkty w tej samej kategorii: