Plecionki

Producenci

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Dragon, Plecionka Mega Baits Carp, 300m Zobacz większe

Dragon, Plecionka Mega Baits Carp, 285m

Nowy produkt

Mega Baits Carp to plecionka nowej generacji, spełniająca surowe normy jakości, poddana przed wprowadzeniem na rynek długotrwałym testom na wielu łowiskach karpiowych.
Dzięki prawie zerowej rozciągliwości natychmiast przekazuje sygnał brania i umożliwia skuteczne zacięcie z bardzo dużej odległości.

Więcej szczegółów

122.04 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ma podwyższoną wytrzymałość na węzłach, idealnie okrągły przekrój umożliwiający bardzo dalekie rzuty, odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV oraz zanieczyszczenia chemiczne wody.Specjalna powłoka zewnętrzna nadaje plecionce gładkość i elastyczność, a podwyższona w stosunku do standardowych linek sztywność powoduje, że jest ona wyraźnie mniej podatna na splątanie od innych plecionek. Znakomicie dobrany i wyjątkowo trwały kolor camou pozwala na skuteczne maskowanie na tle dna w większości zbiorników wodnych. Dzięki tym cechom Mega Baits Carp spełni wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających wędkarzy karpiowych, dając im komfort i pewność w czasie zacięcia i holu każdej, nawet rekordowej ryby. Plecionka pakowana jest w odcinkach trzystumetrowych.

średnica [mm]wytrzym. [kg] dł. [m]
0.2017.80285
0.2220.90260

30 Inne produkty w tej samej kategorii: