Spiningowe

Producenci

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Dragon, Żyłka Millenium O2 Protect, Sandacz, jasnozielona opalizująca Zobacz większe

Dragon, Żyłka Millenium Sandacz

Nowy produkt

Dzięki specjalnym, hermetycznym opakowaniom, kolejna, czwarta już generacja żyłek Millenium to jak zwykle produkty najwyższej jakości, zawsze pewne i niezawodne, zawsze świeże.Dzięki innowacyjnym technologiom możemy zaoferować żyłki o zwiększonej wytrzymałości liniowej i na węźle, odporne na ścieranie i zanieczyszczenia.

Więcej szczegółów

9.25 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jako pierwsze na polskim rynku, wszystkie żyłki Dragon Millenium są sprzedawane w opakowaniu próżniowym, zabezpieczającym żyłkę w 100% przed procesami starzenia. Opakowanie z folii, nie dopuszczając do żyłki tlenu atmosferycznego i promieniowania ultrafioletowego, skutecznie chroni je przed utlenianiem i fragmentacją łańcuchów węglowych polimeru. Dzięki temu nasze żyłki można przechowywać bez utraty jakości przez bardzo długi okres.

Sandacz:
Żyłka o małej rozciągliwości, przeznaczona do łowienia spinningowego przy użyciu miękkich przynęt. Powierzchnia żyłki specjalnie utwardzona dodatkową warstwą kopolimeru, dzięki czemu jej odporność na przecieranie jest ponad trzykrotnie wyższa niż standardowego nylonu. Kolor jasnozielony, opalizujący.

średnica [mm]wytrzym. [kg]dł. [m]
0.225.80250
0.256.90200
0.288.10150
0.309.70125

27 Inne produkty w tej samej kategorii: